Stypendium Ministerstwa Kultury i Turystyki Republiki Turcji

Ambasada Turcji w Warszawie pragnie zainteresować studentów studiów podyplomowych letnim wyjazdem studyjnym. Nasze zaproszenie kierujemy do uzdolnionych, osiągających sukcesy, studentów następujących kierunków: Turkologia, Historia, Nauki Polityczne, Stosunki Międzynarodowe, Socjologia, Dziennikarstwo, Prawo i Administracja Publiczna, interesujących się naukowo Turcją zarówno współczesną jak i czasami Imperium Osmańskiego. Koszty podróży i zakwaterowania pokrywa strona turecka. Termin pobytu w Turcji: 20 sierpnia – 28 sierpnia 2017. Poniżej zamieszczone są warunki uczestnictwa i wstępny program pobytu. Termin zgłaszania kandydatów upływa w dniu 14 lipca br.

Pragniemy podkreślić, że stronie tureckiej bardzo zależy na polskim uczestnictwie w programie. W związku z tym bardzo prosimy o jak najszerszą promocję naszego zaproszenia wśród potencjalnych uczestników.

Pt, 2017-07-14 (Cały dzień)