Stypendia Kolumbijskiego Instytutu Kredytów Edukacyjnych i Studiów Technicznych za Granicą (ICETEX)

Ambasada Kolumbii wraz z Kolumbijskim Instytutem Kredytów Edukacyjnych i Studiów Technicznych za Granicą ogłaszają nabór na bezzwrotne stypendia ufundowane przez rząd Kolumbii dla studentów z zagranicy zainteresowanych specjalizacją, magisterium i doktoratem w Kolumbii.

Program obejmuje miesięczne stypendium, polisę ubezpieczeniową, koszty czesnego na biorących udział w programie uczelniach oraz niektóre wydatki związane z rozpoczęciem studiów takich jak książki, przybory i inne. Stypendium nie obejmuje biletu lotniczego, a kandydaci muszą udokumentować dobrą znajomość języka hiszpańskiego.

Termin składania wniosków upływa 10 czerwca 2016.

Kolumbijski Instytut Kredytów Edukacyjnych i Studiów Technicznych za Granicą (ICETEX) uruchomił stronę internetową, na której można zapoznać się z opisem programu, dostępnymi kierunkami studiów oraz warunkami udziału.

Pt, 2016-06-10 (Cały dzień)