Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy - dodatkowa rekrutacja na praktyki 2016

Zapraszamy studentów i doktorantów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach do składania aplikacji na stypendium w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, w celu realizacji praktyk w okresie letnim roku akademickiego 2015/2016 w następujących, zagranicznych uczelniach partnerskich:

1. HASKOLI ISLANDS (UNIVERSITY OF ICELAND) - IS REYKJAV01, ISLANDIA

2. UNIVERSITETET I OSLO (UNIVERSITY OF OSLO) - N OSLO01, NORWEGIA
(dziedziny: historia i nauki społeczne; filologia; kulturoznawstwo)

3. HOGSKOLEN I BUSKERUD OG VESTFOLD (BUSKERUD AND VESTFOLD UNIVERSITY COLLEGE); NKONGSBE02, NORWEGIA
(dziedziny: historia i nauki społeczne; filologia; kulturoznawstwo)

Formularz aplikacyjny oraz zasady rekrutacji i realizacji wyjazdów (Dodatkowa rekrutacja - zasady rekrutacji studentów i realizacji wyjazdów - wyjazdy na praktykę (SMP), Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy 2015-2016)

do pobrania ze strony: http://www.fss.us.edu.pl/wyjazdy-studentow

Poza wskazanymi powyżej dokumentami należy złożyć także:

• potwierdzenie średniej z całego przebiegu studiów (dotyczy obecnego i wcześniej zakończonych poziomów studiów, kierunku w ramach którego Kandydat ubiega się
    o wyjazd),

• list motywacyjny wraz z proponowanym programem praktyki, o objętości nie większej niż 1500 znaków ze spacjami. Należy uwzględnić dziedziny współpracy wskazane powyżej.

Termin składania dokumentów w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach / Biuro Programu Erasmus (Rektorat, ul. Bankowa 12, Katowice, pokój 75):

do 15 kwietnia 2016 r. godz. 15.00

Pt, 2016-04-15 15:00