Stypendia semestralne w Niemczech - stowarzyszenie studenckie Copernicus e.V.

Copernicus e.V., stowarzyszenie studenckie, zaprasza studentów prawa, ekonomii oraz nauk społecznych, humanistycznych, przyrodniczych i technicznych do aplikowania o stypendium w Niemczech .

Stypendium obejmuje semestralny pobyt na jednej z uczelni w Hamburgu, Berlinie albo Monachium, a następnie dwumiesięczną praktykę w niemieckiej firmie lub instytucji. W ramach wyjazdu na stypendium zapewnione jest zakwaterowanie, miesięczne kieszonkowe i ubezpieczenie. Stypendystom zwracane są również koszty podroży.

Copernicus e.V. co semestr przyznaje około 12 stypendiów studentom z państw Azji Środkowej i Europy Środkowowschodniej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.copernicus-stipendium.de/

Nie, 2013-09-01 (Cały dzień)