Kursy EILC na Uniwersytecie Śląskim - przykładem dobrej praktyki 2012

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) intensywne kursy językowe Erasmusa przeprowadzane w minionym roku przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego zostały wybrane przykładem dobrej praktyki w roku 2012. Więcej informacji o kursach można znaleźć tutaj.

Intensywne kursy językowe Erasmusa (Erasmus Intensive Language Courses - EILC) to kursy przeznaczone dla osób korzystających z wymiany w ramach programu Erasmus. Na kursach osoby zainteresowane mogą uczyć się mniej znanego i stosowanego języka państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub kraju uczestniczącego w programie Erasmus. Kursy językowe obejmują minimum 60 godzin nauki danego języka i trwają od 2 do 6 tygodni.

nie określono