Darmasiswa – program stypendialny Ministerstwa Edukacji i Kultury Republiki Indonezji zaprasza studentów polskich uczelni do podjęcia studiów w Indonezji.

W ramach programu Darmasiswa studenci mogą otrzymać semestralne bądź całoroczne stypendia umożliwiające naukę  języka indonezyjskiego lub/i kierunków artystycznych związanych z kulturą Indonezji (np.: batik, teatr wayang, muzyka gamelan, taniec) i wiele innych na wybranych uczelniach w Indonezji.

Wszelkie informacje dotyczące programu Darmasiswa na rok akademicki 2013/2014 oraz formularz aplikacyjny można znaleźć  na stronie internetowej Ambasady Republiki Indonezji w Polsce: www.indonesianembassy.pl.

Pytania dotyczące programu można wysyłać na adres mailowy: darmasiswa@indonesianembassy.pl.

Termin składania aplikacji o przyznanie stypendium  upływa 14 listopada 2012 o godz. 13.00.

Śr, 2012-11-14 13:00